Szybko, szybciej, coraz szybciej — tachykardia — problem interdyscyplinarny

Virtual Meeting
Szybko, szybciej, coraz szybciej — tachykardia — problem interdyscyplinarny

8 maja 2020 roku, od godziny 20.15

 

Virtual Meeting: Szybko, szybciej, coraz szybciej — tachykardia — problem interdyscyplinarny dedykowany jest lekarzom rodzinnym, kardiologom, psychiatrom. Jest to szkolenie online prowadzone przez eksperta z zakresu psychiatrii — prof. Piotra Gałeckiego oraz eksperta z zakresu kardiologii — dr Filipa M. Szymańskiego, których wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Na webinarze zostanie poruszona problematyka pacjenta z tachykardią pobudzonego, z przyczyn psychiatrycznych, w czasach koronawirusa.

- punkt widzenia kardiologa — dr hab. n. med. Filip M. Szymański

- punkt widzenia psychiatry — prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki

 

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji.

 

bezpłatna rejestracja


W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertom.


Kontakt w sprawie uczestnictwa:
Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: tachykardia@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.