Virtual Meeting: „Opieka nad pacjentem kardiologicznym po okresie izolacji COVID-19”

Virtual Meeting:

Opieka nad pacjentem kardiologicznym po okresie izolacji COVID-19”

 

3 czerwca 2020 r., w godzinach 18.00–18.45

 

Virtual Meeting Opieka nad pacjentem kardiologicznym po okresie izolacji COVID-19” dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień opieką nad pacjentami kardiologicznymi

 

SZKOLENIE ONLINE POPROWADZĄ EKSPERCI:

dr hab. n.med. Marcin Barylski

dr n. med. Daniel Śliz

Udział w Virtual Meeting jest bezpłatny

Wystarczy dokonać jednorazowej rejestracji, aby otrzymać przypomnienie o webinarium i link do transmisji >>>

 

bezpłatna rejestracja

 

Program Virtual Meeting:

18:00–18:45 Opieka nad pacjentem kardiologicznym po okresie izolacji COVID-19

 

Kontakt

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: opiekakardio@viamedica.pl

 

 

partnerzy strategiczni:

 

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb słuchaczy i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany, a także o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.