Gorące tematy w kardiologii i hipertensjologii Hot Topics

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań: Gorące tematy w kardiologii i hipertensjologii Hot Topics , które odbywały się będą w poniedziałki od godziny 18:00.

 

SPOTKANIA Z CYKLU ZAPLANOWANO W TERMINACH:

12 września 2022

10 października 2022

14 listopada 2022

12 grudnia 2022

 

Prowadzący spotkania:

prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, FESC — kardiolog

(Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie)

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz — hipertensjolog

(Gdański Uniwersytet Medyczny)

 

bezpłatna rejestracja

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji

tel.: (0 58) 320 94 94

e-mail: kardiotematy@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.

Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.

Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna, formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.

Nota prawna

Virtual Meeting jest skierowany tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2019 r. poz. 499).