COVID — Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy z perspektywy lekarza zakaźnika z myślą o kolegach ginekologach i położnikach

Virtual Meeting
COVID — Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy z perspektywy lekarza zakaźnika z myślą o kolegach ginekologach i położnikach

27 kwietnia 2020 roku, od godziny 18.00

 

Virtual Meeting: COVID — Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy z perspektywy lekarza zakaźnika z myślą o kolegach ginekologach i położnikach dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień leczeniem z obszaru ginekologii. To szkolenie online prowadzone przez eksperta z zakresu chorób zakaźnych prof. Krzysztofa Simona, którego wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji.

 

bezpłatna rejestracja

 

Prowadzący:

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Simon
Ordynator oddziału zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, Wojewódzki Konsultant w dziedzinie chorób zakaźnych, Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

 

W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertowi.

 

Kontakt
Kontakt w sprawie uczestnictwa:
Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: covidginekologia@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać opcję uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może również zadecydować o uczestnictwie tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule —A poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów, z różnych lokalizacji, uczestniczących w konferencji.