Terapia dyslipidemii w czasach COVID-19

Virtual Meeting z cyklu Gedeon Richter:

"Terapia dyslipidemii w czasach COVID-19"

Zapraszamy na jedyny kardiologiczny webinar nadawany w dniu

17 kwietnia 2020 roku w godzinach 19.00–19.45

 

Virtual Meeting "Terapia dyslipidemii w czasach COVID-19" dedykowany jest  lekarzom, zajmującym się na co dzień opieką nad pacjentami z dyslipidemią,  którym przyszło mierzyć się z tym zaburzeniem w czasach COVID-19.  To szkolenie online, prowadzone przez wybitnego  eksperta z zakresu kardiologii — prof. dr hab. n. med. Krzysztofa J. Filipiaka, FESC z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którego wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w praktyce lekarskiej w najbliższym, trudnym czasie.

Udział w webinarze jest bezpłatny, aby w nim uczestniczyć wystarczy się zarejestrować

 

bezpłatna rejestracja

 

Prowadzący:

prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, FESC
kardiolog (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

 

Program Virtual Meeting:

19:00–19:45 Terapia dyslipidemii w czasach COVID-19

 

Kontakt

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: dyslipidgr@viamedica.pl

Sponsor spotkania

Gedeon Richter

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.