Virtual Meeting: Co robić, gdy nie można operować? — leczenie przewlekłej choroby żylnej w czasie zagrożenia epidemicznego

 Virtual Meeting

Co robić, gdy nie można operować — leczenie przewlekłej choroby żylnej w czasie zagrożenia epidemicznego

12 maja 2020 roku, godz. 19:45–20:45

Virtual Meeting: „Co robić gdy nie można operować — leczenie przewlekłej choroby żylnej w czasie zagrożenia epidemicznego” to szkolenie online prowadzone przez prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Krasińskiego chirurga naczyniowego, kierownika Katedry Chirurgii Ogólnej, kierownika Kliniki Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Udział w Virtual Meeting jest bezpłatny. 

Wystarczy  dokonać bezpłatnej rejestracji, aby otrzymać przypomnienie o webinarium i link do transmisji >>>N

bezpłatna rejestracja

 


 

Podczas Virtual Meeting przedstawione zostaną wytyczne dla kardiochirurgów i chirurgów naczyniowych  do postępowania z pacjentami, którzy w czasie pandemii koronawirusa, z powodu ograniczonej aktywności, są jeszcze bardziej narażeni na ryzyko rozwoju przewlekłej  choroby żylnej. W trakcie spotkania pojawią się między innymi odpowiedzi na pytania:

  • czy przewlekłą chorobę żylną da się leczyć zdalnie?
  • jakie leczenie zachowawcze zastosować, aby zmniejszyć dolegliwości i spowolnić rozwój  choroby?
  • jak pomóc pacjentowi, obniżając ryzyko zarażenia COVID-19? 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.:  58 320 94 94
e-mail:
 covidopf@viamedica.pl


Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.