Virtual Meeting: Praca w gabinecie ginekologa w trakcie i po pandemii

Virtual Meeting
Praca w gabinecie ginekologa w trakcie i po pandemii

9 maja 2020 roku, od godziny 17.30

 

Webinar dedykowany jest lekarzom ginekologom. Jest to szkolenie online prowadzone przez Konsultanta Krajowego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii — prof. Krzysztofa Czajkowskiego oraz eksperta z zakresu prawa medycznego — profesor Justynę Zajdel-Całkowską, którzy udzielą odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania lekarzy ginekologó, dotyczące bezpieczeństwa funkcjonowania gabinetów ginekologicznych — zarówno bezpieczeństwa personelu, jak i bezpieczeństwa pacjentek i prowadzonych terapii.

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji.

 

bezpłatna rejestracja

 

Prowadzący:

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Czajkowski
Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej, Kierownik II Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Kierownik Oddziału Klinicznego Szpitala im. Księżnej Anny Mazowieckiej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, IUGA.

dr hab. Justyna Zajdel-Całkowska, prof. nadzw.
Adiunkt w Zakładzie Prawa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, inicjatorka specjalizacji prawo medyczne na kierunku Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierownik studiów podyplomowych „Prawo medyczne w ochronie zdrowia” w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca w obszarze prawa medycznego na studiach Szkoły Głównej Handlowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego MBA w Warszawie, szkoleniowiec w ramach kursów specjalizacyjnych z zakresu medycyny pracy w Instytucie Medycyny Pracy im. Jerzego Nofera w Łodzi.

 

W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertom.

 

Kontakt
Kontakt w sprawie uczestnictwa:
Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: covidgabinet@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.