Virtual Meeting: Wyzwania, przed którymi stoi reumatologia w czasie pandemii COVID-19

roche

 

 

Virtual Meeting
Wyzwania, przed którymi stoi reumatologia w czasie pandemii COVID-19

6 maja 2020 r., godz. 19.00

 

Virtual Meeting pt.: „Wyzwania, przed którymi stoi reumatologia w czasie pandemii COVID-19” dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień leczeniem chorób reumatycznych. Jest to szkolenie online prowadzone przez dwie prelegentki — ekspertkę z zakresu reumatologii dr Katarzynę Pawlak-Buś oraz radcę prawnego Natalię Łojko, których wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

 

PROGRAM:

Jak leczyć pacjentów z RZS w dobie pandemii zakażenia SARS-CoV-2?
dr n. med. Katarzyna Pawlak-Buś

Jak w zgodzie z prawem i zapewniając sobie bezpieczeństwo realizować program B.33 w czasie epidemii?
r.pr. Natalia Łojko

 

Udział w webinarze jest bezpłatny, aby w nim uczestniczyć wystarczy się zarejestrować

 

 

bezpłatna rejestracja

 

 

 

                       PROSIMY O NIEKORZYSTANIE Z PRZEGLĄDARKI INTERNET EXPLORER PODCZAS WEBINARU, PONIEWAŻ MOGĄ WSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z URUCHOMIENIEM WEBINARU


Sylwetki naszych ekspertów:

Natalia Łojko
Radca prawny z ponad czternastoletnim doświadczeniem w prawie ochrony zdrowia. Jest uznaną specjalistką w obszarze refundacji leków i wyrobów medycznych oraz dostępu do terapii. Doradza w zakresie dystrybucji i reklamy, kwestii compliance i badań klinicznych. Od wielu lat zajmuje się również doradztwem na rzecz szpitali i lekarzy w obszarze ich relacji z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Katarzyna Pawlak-Buś
Specjalista reumatolog, specjalista chorób wewnętrznych, dr n. med. w dziedzinie kardiologii, adiunkt w Klinice Reumatologii i Rehabilitacji UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Oddziału Reumatologii i Osteoporozy w Poznaniu. Doświadczony diagnosta i praktyk w leczeniu schorzeń reumatologicznych, chorób układu tkanki łącznej. 

 


Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: wyzwaniacovid19@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.