Virtual Meeting z cyklu Gedeon Richter: „NLPZ a ryzyko sercowo-naczyniowe i gastrologiczne w świetle COVID-19”

 

Virtual Meeting z cyklu Gedeon Richter:

„NLPZ a ryzyko sercowo-naczyniowe i gastrologiczne w świetle COVID-19”

9 maja 2020 roku, w godzinach 18.30–19.15

Virtual Meeting:NLPZ a ryzyko sercowo-naczyniowe i gastrologiczne w świetle COVID-19 to szkolenie on-line prowadzone przez eksperta z zakresu chorób wewnętrznych, angiologii i hipertensjologii prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Tykarskiego, którego wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Udział w Virtual Meeting jest bezpłatny.

Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji, aby otrzymać przypomnienie o webinarium i link do transmisji >>>N

bezpłatna rejestracja

 


Prowadzący:

prof. dr hab. n. med. Andrzej TykarskiKierownik Katedry i Kliniki Hipertensjologii, Angiologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, jednocześnie Lekarz Kierujący Oddziałem Nadciśnienia Tętniczego, Angiologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu


Virtual Meeting dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień opieką nad pacjentami, którzy przyjmują NLPZ i narażeni są na ryzyko sercowo-naczyniowe i gastrologiczne w czasach COVID-19.


Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (58) 320 94 94
e-mail:
 covidnlpz@viamedica.pl


Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.