Virtual Meeting: „Zanim skierujesz na ECHO, oceń EKG!”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Virtual Meeting: Zanim skierujesz na ECHO, oceń EKG!”, który odbędzie się we wtorek, 16 czerwca 2020 roku w godzinach 18:00–19:30.

SZKOLENIE ONLINE POPROWADZĄ EKSPERCI:

Wystarczy dołączyć do wydarzenia teraz, aby otrzymać przypomnienie o webinarium i link do transmisji >>

 

 rejestracja

 

W trakcie trwania Virtual Meeting uczestnicy będą mieli dostęp do czatu, za pomocą którego będą mogli zadawać pytania wykładowcom w czasie rzeczywistym.

Spotkanie poświęcone będzie diagnostyce kardiologicznej ze szczególnym uwzględnieniem interpretacji badania elektrokardiograficznego w kontekście danych klinicznych i ich przydatności w ustalaniu wstępnego rozpoznania i skierowania do badania echokardiograficznego. Przedstawione zostaną typowe patologie, ale nie zawsze o klasycznym przebiegu. Przypomniane zostaną zalecenia diagnostyczne i terapeutyczne.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Na spotkanie zaprasza firma:

KARDIO/2020-06/09

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb słuchaczy i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany, a także o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.