WEBINAR: Niraparyb — leczenie chorych z rakiem jajnika niezależnie od statusu mutacji BRCA

Zapraszamy naVirtual Meeting

Niraparyb — leczenie chorych z rakiem jajnika niezależnie od statusu mutacji BRCA

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na VIRTUAL MEETING:  Niraparyb — leczenie chorych z rakiem jajnika niezależnie od statusu mutacji BRCA, który odbędzie się 15 maja 2020 roku o godz. 18.00.

 

Moderator: dr hab. n. med. Radosław Mądry

 

PROGRAM

 

18.00-18.05 Powitanie dr hab. n. med. Radosław Mądry
18.05-18.25 Niraparyb — leczenie chorych z rakiem jajnika niezależnie od statusu mutacji BRCA dr hab. n. med. Radosław Mądry
18.25-18.55 Dyskusja i podsumowanie dr hab. n. med. Radosław Mądry
18.55 Zakończenie

 

Zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem czatu w trakcie trwania wykładu.

Wystarczy dokonać jednorazowej rejestracji, aby otrzymać przypomnienie o webinarium i link do transmisji.

 

BEZPŁATNA REJESTRACJA

 

organizator

 

 

Kontakt

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: webinarparp@viamedica.pl

 

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.