WEBINAR: Polskie wytyczne diagnostyki i leczenia IPF. Organizacja opieki nad chorymi na IPF w dobie COVID-19

Virtual Meeting

Polskie wytyczne diagnostyki i leczenia IPF. Organizacja opieki nad chorymi na IPF w dobie COVID-19

12 maja 2020 roku, od godziny 18.00

 

Virtual Meeting: Polskie wytyczne diagnostyki i leczenia IPF. Organizacja opieki nad chorymi na IPF w dobie COVID dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień leczeniem chorób układu oddechowego oraz płuc. To szkolenie online, prowadzone przez prelegentów — ekspertów z zakresu pulmonologii — prof. Wojciecha Piotrowskiego, prof. Magdalenę Martusewicz-Boros oraz dr. Sebastiana Majewskiego, których wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji

bezpłatna rejestracja

Program:

 • Powitanie uczestników
  dr hab. n. med. Wojciech Piotrowski, prof. nadzw.
 • Pierwsze Polskie Wytyczne Diagnostyki i Leczenia IPF – zagadnienia dotyczące leczenia
  dr n. med. Katarzyna Lewandowska, dr n. med. Sebastian Majewski
 • Pierwsze Polskie Wytyczne Diagnostyki i Leczenia IPF – zagadnienia dotyczące leczenia wspomagającego, rehabilitacji i opieki paliatywnej
  prof. dr hab. n. med. Ewa Jassem, dr hab. n. med. Alicja Siemińska,
  prof. nadzw.
 • Dyskusja i odpowiedzi na pytania słuchaczy

W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertom

 

Kontakt

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: covidIPF@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.