WEBINAR: Wybrane problemy ginekologiczne w dobie pandemii COVID-19

Virtual Meeting

Wybrane problemy ginekologiczne w dobie pandemii COVID-19

17 kwietnia 2020 roku, od godziny 14.00

 

Virtual Meeting: Wybrane problemy ginekologiczne w dobie pandemii COVID-19 dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień leczeniem z obszaru ginekologii. To szkolenie online, prowadzone przez prelegentów — ekspertów z zakresu ginekologii — prof. Mariusza Zimmera oraz prof. Piotra Sieroszewskiego, których wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji.

bezpłatna rejestracja

 

Prowadzący:

prof. dr hab. n. med. Mariusz Zimmer
Ginekolog, kierownik Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu, prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników

prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski
Kierownik I Katedry Ginekologii i Położnictwa oraz Kliniki Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Specjalista położnictwa i ginekologii oraz perinatologii, wiceprezes PTGiP, Redaktor Naczelny czasopisma PTGiP "Ginekologia i Perinatologia Praktyczna".

prof. dr hab. n. med. Jerzy Windyga
Kierownik Kliniki Zaburzeń Hemostazy i Chorób Wewnętrznych, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, autor 11 monografii i ponad 100 artykułów. Redaktor tematyczny czasopisma "Hematologia"

prof. dr hab. n. med. Violetta Skrzypulec-Plinta
Specjalista ginekolog-położnik, endokrynolog, seksuolog oraz prorektor ds. rozwoju i promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dwukrotnie obejmowała funkcję dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu. Autorka ponad 300 publikacji naukowych, jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, The European Society for Sexual Medicine, The International Society for Sexual Medicine, International Federation of Pediatric and Adolescent Gynecology

 

PROGRAM

Postępowanie położnicze w obecnej sytuacji COVID-19. Schemat położniczy
prof. dr hab. n med. Mariusz Zimmer

COVID-19 w ciąży, porodzie i połogu na podstawie EBM
prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski

Opieka nad pacjentką przyjmująca hormonalną terapię a ryzyko chorób naczyń w dobie pandemii COVID-19
prof. dr hab. n. med. Violetta Skrzypulec-Plinta

Wytyczne postępowania w nabytej hemofilii u kobiet
prof. dr hab. n. med. Jerzy Windyga

 

W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertom

 

Partnerzy Wydarzenia

partnerzy

sponsorzy wydarzenia

sponsorzy

Kontakt

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: covidgineko@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.