WEBINAR: Zarażeni prawem…

Virtual Meeting

Zarażeni prawem…

30 kwietnia 2020 roku, od godziny 17.30

 

Virtual Meeting: Zarażeni prawem… dedykowany jest lekarzom. Jest to szkolenie online, prowadzone przez eksperta z zakresu prawa medycznego — profesor Justynę Zajdel- Całkowską, której wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji.

bezpłatna rejestracja

 

Prowadząca:

dr hab. prof. nadzw. Justyna Zajdel Całkowska
adiunkt w Zakładzie Prawa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, inicjatorka specjalizacji prawo medyczne na kierunku Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierownik studiów podyplomowych „Prawo medyczne w ochronie zdrowia” w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca w obszarze prawa medycznego na studiach Szkoły Głównej Handlowej–Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego MBA w Warszawie, szkoleniowiec w ramach kursów specjalizacyjnych z zakresu medycyny pracy w Instytucie Medycyny Pracy im. Jerzego Nofera w Łodzi.

PODCZAS WEBINARU OMÓWIONE ZOSTANĄ NASTĘPUJĄCE ZAGADNIENIA:

  • Praca zdalna – kto i jak długo może ją wykonywać
  • Kwarantanna – prawa i obowiązki lekarza
  • Odpowiedzialność lekarza za działania podjęte w okresie epidemii
  • Zasady prowadzenia dokumentacji medycznej w czasie epidemii
  • Oddelegowanie do pracy przy zwalczaniu skutków epidemii
  • Kto może pracować w izolatorium?
  • Kiedy można odmówić udzielania świadczeń zdrowotnych?
  • Tarcza antykryzysowa w ochronie zdrowia
  • Środki ochrony osobistej i sprzęt medyczny – kto ponosi odpowiedzialność za braki?

 

W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertom

 

Kontakt

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: covidaa@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.