Wszechnica Roche: Opieka nad pacjentem w czasach pandemii COVID19

Wszchnica Roche

Virtual Meeting z cyklu Wszechnica Roche:

Opieka nad pacjentem w czasach pandemii COVID19

17 kwietnia 2020 roku w godzinach 18.00–20.00

 

 

Virtual Meeting: „Opieka nad pacjentem w czasach pandemii COVID19” dedykowany jest pielęgniarkom oraz lekarzom, zajmującym się na co dzień opieką nad pacjentami. To szkolenie online, prowadzone przez dwóch prelegentów — eksperta z zakresu chorób zakaźnych — — prof. Krzysztofa Tomasiewicza oraz socjologa dr. Tomasza Sobierajskiego, których wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Udział w webinarze jest bezpłatny, aby w nim uczestniczyć wystarczy się zarejestrować

bezpłatna rejestracja

 


Prowadzący:

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Tomasiewicz
Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, profesor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych — Samodzielny Publiczny szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie, członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego, redaktor naczelny Clinical and Experimental Hepatology.

dr Tomasz Sobierajski
Socjolog, badacz, metodolog z Zakładu Mikrosocjologii i Ewaluacji Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jego główne obszary zainteresowań to socjologia zdrowia, socjologia edukacji, wakcynologia społeczna oraz komunikacja interpersonalna ze szczególnym zwróceniem uwagi na komunikację lekarz-pacjent. Autor 6 monografii oraz kilkudziesięciu artykułów naukowych. Redaktor prowadzący 2 publikacji zbiorczych. Od 10 lat projektuje i koordynuje polskie oraz międzynarodowe projekty badawcze, realizowane dla instytucji rządowych, organizacji pozarządowych oraz sektora biznesu.

 


Program Virtual Meeting:

18:00–18:30 Wirus SARS-COV-2 i Covid-19. Fakty i mity, newsy vs fake-newsy
prof. Krzysztof Tomasiewicz
18:40–19:10 Komunikacja z pacjentem w czasie epidemii
dr Tomasz Sobierajski

 


Kontakt

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: covidopieka@viamedica.pl l

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.