Zapraszamy na cykl Virtual Meetings: „Gorące tematy w kardiologii i hipertensjologii 2020” pod patronatem czasopisma „Choroby Serca i Naczyń”

Zapraszamy na cykl Virtual Meetings:

 „Gorące tematy w kardiologii i hipertensjologii 2020”

pod patronatem czasopisma „Choroby Serca i Naczyń”

 

 

Szanowni Państwo,

 

już od czwartku, 4 czerwca serdecznie zapraszamy na ciąg dalszy spotkań z cyklu VIRTUAL MEETINGS: „Gorące tematy w kardiologii i hipertensjologii 2020” organizowany pod patronatem czasopisma „Choroby Serca i Naczyń”. Kolejne spotkania z ekspertami odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

 Czwartek, 04.06.2020 r.

 Wtorek, 16.06.2020 r.

 Czwartek, 25.06.2020 r. PODSUMOWANIE CYKLU

 

Spotykamy się zawsze w godzinach 18:00-19:30

 

Virtual Meetings w formie merytorycznych dyskusji prowadzą:

 

prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, FESC kardiolog (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz hipertensjolog (Gdański Uniwersytet Medyczny)

 

 

 

Podczas każdego spotkania będzie przekazywana Państwu kolejna dawka wiedzy! Dlatego zachęcamy do uczestniczenia we wszystkich częściach Virtual Meetings.

 

Wystarczy dołączyć do wydarzenia teraz, aby otrzymywać przypomnienia o spotkaniach i link do transmisji >>> 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

 

Udział w Virtual Meeting jest BEZPŁATNY

 

 

 

SPONSORZY

 

 

sponsorzy

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:


Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: kardiotematy@viamedica.pl


Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.