Zapalenie stawu i miejsce interleukiny 1 (Il-1) w kontekście choroby COVID-19

Virtual Meeting
Zapalenie stawu i miejsce interleukiny 1 (Il-1)
w kontekście choroby COVID-19

29 kwietnia 2020 roku, od godziny 17.00

 

Virtual Meeting: Zapalenie stawu i miejsce interleukiny 1 (Il-1) w kontekście choroby COVID-19 dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień leczeniem reumatologii oraz chorób zakaźnych. Jest to szkolenie online prowadzone przez eksperta z zakresu reumatologii — profesora Włodzimierza Samborskiego, którego wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji.

 

bezpłatna rejestracja

 

Prowadzący:

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski
Reumatolog, kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Prezes-Elekt Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego, redaktor naczelny czasopisma „Forum Reumatologiczne”

 

PROGRAM

17:00–17:30 Zapalenie stawu i miejsce interleukiny 1 (Il-1) w kontekście choroby COVID-19

17:30–17.40 Dyskusja

 

W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertowi.

 

Kontakt


Kontakt w sprawie uczestnictwa:
Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: reumatowebinar3@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać opcję uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może również zadecydować o uczestnictwie tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów, z różnych lokalizacji, uczestniczących w konferencji.