WEBINAR: ABC postępowania z pacjentka chorującą na endometriozę

Virtual Meeting

ABC postępowania z pacjentką chorującą na endometriozę

30 kwietnia 2020 roku, od godziny 18.00

 

Virtual Meeting: ABC postępowania z pacjentką chorującą na endometrozę dedykowany jest lekarzom zajmującym się na co dzień leczeniem z obszaru ginekologii. To szkolenie online, prowadzone przez eksperta z zakresu chorób zakaźnych — prof. Violette Skrzypulec-Pintę, której wiedza i doświadczenie mogą być wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Wystarczy dokonać rejestracji, aby otrzymywać przypomnienie o webinarze oraz link do transmisji.

bezpłatna rejestracja

 

ProwadzącA:

 

prof. dr hab. n. med. Violetta Skrzypulec-Plinta
Specjalista ginekolog-położnik, endokrynolog, seksuolog oraz prorektor ds. rozwoju i promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dwukrotnie obejmowała funkcję dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu. Autorka ponad 300 publikacji naukowych, jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, The European Society for Sexual Medicine, The International Society for Sexual Medicine, International Federation of Pediatric and Adolescent Gynecology

 

W trakcie webinaru będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań ekspertom

 

Kontakt

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail
: endometrioza@viamedica.pl

 

Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.