VI Ogólnopolskie Spotkanie Naukowe dla Psychiatrów

Jak psychiatra nie powinien leczyć innych lekarzy? — to tytuł VI Ogólnopolskiego Spotkania Naukowego dla Psychiatrów, na które NZOZ Centrum Terapii Dialog zaprasza już 19 listopada o 19:30.

W czasie spotkania, dr Magdalena Flaga-Łuczkiewicz, doświadczony psychiatra, psychoterapeuta, Kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego dla Lekarzy i Studentów Medycyny zwróci uwagę m. in. na to:

— jakie trudności napotyka psychiatra przy leczeniu innych lekarzy;

— czym się różni pacjent-lekarz od innych pacjentów;

            — jakich reguł i zasad powinien przestrzegać psychiatra, aby leczenie lekarzy przynosiło najlepsze efekty.

W czasie spotkania uczestnicy będą mogli komentować, dzielić się swoimi uwagami i zadawać pytania “na żywo” prelegentce.

Spotkanie dla lekarzy psychiatrów jest bezpłatne.

Zapisz się: https://linkd.pl/dezz

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1490468147808659

 

UWAGA!

Ze względu na specyfikę wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona.

 

Magdalena Flaga-Łuczkiewicz to specjalista psychiatra, psychoterapeuta integracyjny w NZOZ Centrum Terapii Dialog, w którym prowadzi Poradnię Zdrowia Psychicznego dla Lekarzy i Studentów Medycyny. Jest także Pełnomocnikiem ds. Zdrowia Lekarzy i Lekarzy Dentystów przy OIL w Warszawie.

 

Stale pod jej opieką znajduje się kilkudziesięciu lekarzy, a z jednorazowych konsultacji skorzystało już ponad 200 lekarzy, w tym lekarzy psychiatrów.

Od lat interesuje się profilaktyką wypalenia zawodowego oraz zaburzeń psychicznych wśród lekarzy. Jest autorką wielu artykułów o tematyce zdrowia psychicznego wśród lekarzy.