Gorące tematy w kardiologii i hipertensjologii Hot Topics — Zima 2020/2021

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na czwartkowe Virtual Meetings z cyklu  „Gorące tematy w kardiologii i hipertensjologii Hot Topics  Zima 2020/2021”, organizowane pod patronatem czasopisma „Choroby Serca i Naczyń”.

 

W PROGRAMIE SPOTKAŃ:

Nadciśnienie tętnicze, cukrzyca i nieklasyczne czynniki ryzyka

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz
 — hipertensjolog (Gdański Uniwersytet Medyczny)

Dyslipidemia, leki przeciwpłytkowe i przeciwkrzepliwe, najnowsze badania kliniczne i rekomendacje

prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, FESC
— kardiolog (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

 Sesja Q&A

 

 

 

 

 

Zimowe spotkania z ekspertami odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

 Czwartek, 17.12.2020 r.

 Czwartek, 21.01.2021 r.

 Czwartek, 11.02.2021 r.

 Spotykamy się zawsze w godzinach 18:0019:15

Aby otrzymać dostęp do transmisji, prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa w wybranych spotkaniach z cyklu.

 

bezpłatna rejestracja

 

Podczas każdego spotkania będzie przekazywana Państwu kolejna dawka wiedzy! Dlatego zachęcamy do uczestniczenia we wszystkich częściach Virtual Meetings.

 

SPONSORZY

   

               

   

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:


Dział Organizacji Konferencji
tel.: (0 58) 320 94 94
e-mail: kardiotematy@viamedica.pl


Virtual Meeting stanowi doskonałe narzędzie, które wspomoże dostarczanie Państwu najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez naszych ekspertów.
Spotkania typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całym spotkaniu w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna, formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.